Czcionka:

Kontrast:

Jak się zalogować?

Szanowni Abonenci,
 

Dzięki nowej funkcjonalności naszej strony www będziecie mogli na bieżąco śledzić stan swoich płatności. Dzięki logowaniu otrzymacie też dostęp do całości naszego serwisu internetowego. Znajdziecie w nim szczegółowe informacje o naszej ofercie telewizji analogowej i cyfrowej, o ofertach internetowych oraz promocjach w naszej sieci.

panel logowania do Strefy dla Abonenta - Astral MediaDostęp do systemu mają wszyscy Abonenci.  W lewym panelu naszej strony www znajdziecie Państwo pole do logowania do Strefy dla Abonentów, gdzie należy podać login i hasło.

LOGIN - jest to numer ID Abonenta nadawany przez system w chwili zawierania umowy z Astral Media. 

Na umowie znajdą Państwo: UMOWA ABONENCKA NR/ID 5788/5275 - loginem jest pierwsza część numeru ID (w tym przypadku 5788).
 

HASŁO - nazwisko abonenta pisane dużymi literami z polskimi znakami np. (KOŚĆÓŁOWSKI)

Wielkość liter w polu HASŁO ma znaczenia. Nazwiska zawierające polskie znaki dialektyczne oraz nazwiska dwuczłonowe (np. Kowalska-Nowak) należy wpisywać zgodnie z ich pisownią. Po wpisaniu swoich danych prosimy kliknąć na przycisk ZALOGUJ. Logowanie do Systemu wymaga akceptacji pola Polityka Prywatności Astral Media. Prosimy o zapoznanie się z informacjami, jakie są w niej zawarte. 


Po poprawnym logowaniu system automatycznie uruchomi zakładkę, gdzie znajduje się historia Państwa płatności. Jednocześnie zalogowani Abonenci uzyskają dostęp do WSZYSTKICH zasobów naszej strony www.

 

Poza informacjami dotyczącymi Państwa konta abonenckiego znajdziecie wykaz wszystkich płatności dokonanych na poczet usług, z których korzystacie w sieci Astral Media. W przypadku, gdy płatność jest przeterminowana (nie uregulowana do dnia 15 miesiąca poprzedniego, w którym została wystawiona faktura) będzie ona dodatkowo podświetlona w kolorze CZERWONYM. W przypadku niedopłaty do faktury informacja o jej wysokości znajdzie się w polu dotyczącej tej faktury.

 

Informacje końcowe:

  • Warunkiem dostępu do systemu oraz do pełnej zawartości naszej strony www jest podanie ID Abonenta nadawanego w trakcie podpisywania umowy abonenckiej z BOA
  • Trzykrotne podanie błędnego LOGINU i HASŁA zablokuje dostęp do systemu na 24 godziny
  • Dane w systemie abonenckim aktualizowane są raz na dobę (pomiędzy godz 01:00 a 01:30)
  • Wszelkich zmian na koncie Abonenckim dokonuje BOA Astral Media, na wniosek Abonenta
Twój adres IP: 54.85.57.0

Polecamy